Pol’and’Rock Ferstival 2020 - czyli Wielka Domówka!

Pobierz PDF
Logo Pol'and'Rock Festival
Był najpiękniejszy festiwal świata, będzie…. Najpiękniejsza Domówka Świata. Pol’and’Rock Festival nie ma zamiaru przegrać walki z koronawirusem. Do walki rzucił najcięższą broń, czyli wiernych fanów. Tym razem koncertów wysłuchają on-line, spotykając się w domu lub biwakując na polach namiotowych, zorganizowanych na własną rękę. Zabawa tradycyjnie potrwa 3 dni!

Domówka, czyli co?

Epidemia zmusiła organizatorów do poszukania nowych rozwiązań. Tegoroczny festiwal zostanie zrealizowany w studiu telewizyjnym na obrzeżach Warszawy. W sumie na fanów czeka ok. 70 godz. transmisji on-line.

Organizatorzy Pol’and’Rock udowadniają, że nawet w tej szczególnej sytuacji da się bawić wspólnie. Stworzyli wirtualna mapę domówek [TUTAJ]. Dopisać do niej mógł się każdy chętny. Dzięki temu powstała sieć licząca setki, jeśli nie tysiące miejsc (np. domów, działek, ogrodów), gdzie publiczność wspólnie będzie oglądać transmisję.

Wszyscy chętni będą mogli podzielić się także wideo z własnej domówki. Film wystarczy wysłać bezpośrednio na adres: kreciola@kreciola.tv lub za pośrednictwem platformy WeTransfer. Organizatorzy planują łączenie z lokalnymi wydarzeniami, aby pokazać, że mimo odległości idee Pol’and’Rock wciąż są takie same!

Kto zagra?

Majka Jeżowska, Jelonek, ACID-DRINKERS, Enej, Happysad, Ania Rusowicz – na tegorocznej liście artystów znalazły się dziesiątki nazwisk. Ze szklanego ekranu podzielą się oni z fanami tym, co maja najlepsze, czyli energetyczną muzyką. Pełną listę wykonawców znajdziecie TUTAJ.

Smucić nie powinny się także osoby, które każdego roku czekały na rozmowy i spotkania w Akademii Sztuk Przepięknych, bo także ASP zagości na wirtualnych ekranach.  Jak zawsz pojawią się ciekawe tematy i eksperci. W tym roku oferta warsztatów będzie zawarta w blokach tematycznych m.in. zdrowie i integracja, ekologia, czy też psychologia i rozwój osobisty.  Wykaz wszystkich tematów znajdziecie TUTAJ.

Startujemy o godz. 15:00!

Najpiękniejsza Domówka Świata rusza już dziś o godz. 15:00. Linki do transmisji on-line są dostępne TUTAJ.

Zobacz również